Neprihlásený zákazník: [ prihlásiť ]    

Pre obchodníkov

Ako sa na internetovom obchode www.kikko.sk dostanem k obchodným podmienkam a cenám ktoré sú určené obchodníkom?

Zaregistrujte sa ako bežný koncový zákazník v našom internetovom obchode a potom nám mailom na adresu registrácie info@kikko.sk pošlite kópiu dokladu o registrácii firmy v prípade kópiu dokladu o registrácii DPH. Po kontrole Vašich údajov Vám u Vašej registrácii v e shope nastavíme veľkoobchodné ceny ktoré budete môcť hneď začať využívať. Ako náhle  budú  veľkoobchodné ceny nastavené u Vašej firmy pošleme Vám potvrdzujúci mail.

Kedy uvidím veľkoobchodné ceny Vášho tovaru.


V momente keď dostanete potvrdzujúci email, že sme Vám nastavili velkoochodné podmienky, sa môžete znovu nalogovat a v eshope veľkoobchodné ceny u velkoobchodných balení hneď uvidíte. Keď budete mať záujem o veľkoobchodný cenník , napíšte nám na info@kikko.sk

Sú nijaké obmedzenia pre veľkoobchodné objednávky?

Áno, minimálna objednávka pre zákazníka s kamennou predajňou musí dosiahnuť hranicu 150.00 EUR vrátanie DPH . Pre zákazníkov, ktorí nemajú kamennú predajňu je stanovená minimálna hranica 242.00 EUR vrátanie DPH.

Ako je to s dopravou?

U velkoobchodních objednávok do 266.00 EUR vrátanie DPH účtujeme dopravu 6.00 EUR (dobierka) alebo 5.00 EUR (prevod na účet vopred ). Keď bude vaša objednávka vyššia ako 266.00 EUR vrátanie DPH budete mat´ dopravu zadarmo.

Ako rýchlo tovar dostanem?

Tovar bude expedovaný druhý deň od prijatia vašej objednávky.  V prípade platby vopred cez účet Vám tovar pošleme druhý deň od prijatia platby na náš účet.

Pri preberaní balíkov od prepravcu si prosím skontrolujte balík či nebyl poškodený. V prípade že balík je poškodený a nejaký tovar bude chýbat spíšte s prepravcom reklamační protokol ktorý má prepravca pre tieto prípady pripravený.

      


Provozovatel serveru:
KIKKO CZ s.r.o.
Štěpaňákova 6
Ostrava Kunčice 719 00
Česká republika

www.kikko.sk
info@kikko.sk

Prevádzkované systémom PremiumSHOP